| Označení: | PEK502 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 447 Kč 497Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
18x20x9 cm
Polyresinová stolní dekorace, v podobě zdobeného domku v perníkovém designu, bude nádhernou dekorací pro kouzelné vánoční období. Vypadá jako by byl skutečně vytvořen z perníku a ozdoben sladkou bílou polevou. To ale ještě není vše! Díky zabudovanému LED osvětlení uvnitř, si můžete po jeho rozsvícení vychutnávat pohled na nádherně rozptýlené paprsky, které vycházejí skrze všechna okénka ven.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 640.0000 kg |
| Hmotnost | 640.0000 kg |
| Rozměry | 18x20x9 cm |
| Šířka | 18.0000 cm |
| Výška | 20.0000 cm |
| Hloubka | 9.0000 cm |
| Druh | Domeček |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet baterií | 3.0000 |
| Typ baterie | LR41 |
| Funkce | LED osvětlení |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 12.0000 |
| Barva | Hnědá |
16x23x10 cm
13x14x9 cm
12x25x11 cm
9x18x7 cm
10x15x9 cm