| Označení: | PES013 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 501 Kč 557Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
13x21x13 cm
Domek z cukrovinek v podobě dortíku s polevou, vyrobený z polyresinu, je navíc vybaven LED osvětlením, které vytváří neodolatelný světelný efekt. Mix dvou veselých barev přináší do vánoční výzdoby sladkou a kouzelnou atmosféru, která dokonale oživí každý prostor.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 500.0000 kg |
| Hmotnost | 500.0000 kg |
| Rozměry | 13x21x13 cm |
| Šířka | 13.0000 cm |
| Výška | 21.0000 cm |
| Hloubka | 13.0000 cm |
| Druh | Domeček |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet baterií | 1.0000 |
| Typ baterie | CR2032 |
| Funkce | LED osvětlení |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 6.0000 |
| Barva | Růžová |