| Označení: | SM514 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 033 Kč 1 148Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
28x51x20 cm
Tento trpaslík z magnesia v imitaci dřeva je působivou zahradní dekorací, která přináší nejen vytříbený styl, ale i milou přidanou hodnotu. Drží totiž lucernu na svíčku, kterou můžete rozsvítit a vytvořit tak večer kouzelnou atmosféru. Ideální doplněk pro zahradu, který spojuje estetiku s praktickým využitím.
| Materiál | Magnesium |
| Hmotnost | 3000.0000 kg |
| Rozměry | 28x51x20 cm |
| Šířka | 28.0000 cm |
| Výška | 51.0000 cm |
| Hloubka | 20.0000 cm |
| Druh | Trpaslík |
| Sezóna | Zahrada |
| Funkce | Na svíčku |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 2.0000 |
| Barva | Hnědá |
12x27x11 cm