| Označení: | SM496-S |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 196 Kč 218Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
16x11x12 cm
Roztomilá polyresinová figurka želvy s imitací dřeva je ideální volbou pro milovníky zvířat, kteří chtějí oživit svůj venkovní prostor. Vypadá jako skutečně vyřezaná ze dřeva, včetně dobře viditelných letokruhů, a přináší do zahrady přírodní kouzlo. Perfektní dekorace, která zaujme každého pozorovatele a dokonale zapadne nejen mezi keři a stromy na vaší zahradě.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 360.0000 kg |
| Hmotnost | 360.0000 kg |
| Rozměry | 16x11x12 cm |
| Šířka | 16.0000 cm |
| Výška | 11.0000 cm |
| Hloubka | 12.0000 cm |
| Druh | Žába |
| Sezóna | Zahrada |
| Funkce | Dekorační |
| Počet kusů v boxu | 4.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 24.0000 |
| Barva | Hnědá |
12x27x11 cm