| Označení: | SM507-L |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 609 Kč 677Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
31x27x20 cm
Roztomilá figurka želvy z polyresinu, která je zdobena květinovým vzorem, přináší do vašeho venkovního prostoru příjemné oživení. Realistická imitace dřeva s krásnou strukturou a viditelnými letokruhy dodává této dekoraci na autentičnosti, což dokonale ladí se zahradním prostředím. Zkrášlete svá zákoutí touto kouzelnou figurkou, která zaujme nejen vás, ale i všechny vaše návštěvníky.
| Materiál | Magnesium |
| Hmotnost | 1500.0000 kg |
| Rozměry | 31x27x20 cm |
| Šířka | 31.0000 cm |
| Výška | 27.0000 cm |
| Hloubka | 20.0000 cm |
| Druh | Želva |
| Sezóna | Zahrada |
| Funkce | Dekorační |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 4.0000 |
| Barva | Hnědá |
12x27x11 cm