| Označení: | SM513 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 386 Kč 429Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
12x27x11 cm
Tito trpaslíci v imitaci dřeva jsou dokonalou zahradní dekorací, která ladí s přírodním prostředím. Mix dvou druhů přináší variabilitu a jejich detailní zpracování dodá vaší zahradě nebo záhonu přirozený a harmonický vzhled. Skvělý doplněk pro ty, kteří si svůj prostor rádi velebí a zdobí.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 470.0000 kg |
| Hmotnost | 470.0000 kg |
| Rozměry | 12x27x11 cm |
| Šířka | 12.0000 cm |
| Výška | 27.0000 cm |
| Hloubka | 11.0000 cm |
| Druh | Trpaslík |
| Sezóna | Zahrada |
| Počet kusů v boxu | 4.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 16.0000 |
| Barva | Hnědá |