| Označení: | SM509-S |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 285 Kč 317Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
14x20x10 cm
Figurka kachny z polyresinu s povrchem, který svým zpracovaním dokonale imituje dřevo, kdy působí jako ručně vyřezaná, s jemnými letokruhy, podtrhují její přírodní vzhled. Skvělá zahradní dekorace, která harmonicky splyne s okolní zelení a dřevinami.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 560.0000 kg |
| Hmotnost | 560.0000 kg |
| Rozměry | 14x20x10 cm |
| Šířka | 14.0000 cm |
| Výška | 20.0000 cm |
| Hloubka | 10.0000 cm |
| Druh | Kachna |
| Sezóna | Zahrada |
| Funkce | Dekorační |
| Počet kusů v boxu | 2.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 12.0000 |
| Barva | Hnědá |
12x27x11 cm