| Označení: | SM506-L |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 537 Kč 597Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
27x29x17 cm
Roztomilá figurka šneka z magnesia, s ulitou zdobenou květinovým vzorem, přináší do vašeho venkovního prostoru příjemné oživení. Realistická imitace dřeva s krásnou strukturou a viditelnými letokruhy dodává této dekoraci přírodní vzhled, který dokonale ladí se zahradním prostředím. Zkrášlete svá zákoutí touto kouzelnou figurkou, která zaujme nejen vás, ale i všechny vaše návštěvníky.
| Materiál | Magnesium |
| Hmotnost | 1500.0000 kg |
| Rozměry | 27x29x17 cm |
| Šířka | 27.0000 cm |
| Výška | 29.0000 cm |
| Hloubka | 17.0000 cm |
| Druh | Šnek |
| Sezóna | Zahrada |
| Funkce | Dekorační |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 4.0000 |
| Barva | Hnědá |
12x27x11 cm