| Označení: | SM512 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 717 Kč 797Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
36x16x38 cm
Toto krmítko či pítko ve tvaru květu s malým ptáčkem na okraji vnese do zahrady půvab a funkčnost. Vyrobeno z magnesia, dokonale imituje strukturu dřeva, takže zapadne do každého přírodního zákoutí. Ideální doplněk pro všechny, kteří chtějí pozvat opeřené návštěvníky k vašemu domu a oživit tím prostor kolem něj.
| Materiál | Magnesium |
| Hmotnost | 2333.0000 kg |
| Rozměry | 36x16x38 cm |
| Šířka | 36.0000 cm |
| Výška | 16.0000 cm |
| Hloubka | 38.0000 cm |
| Sezóna | Zahrada |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 3.0000 |
| Barva | Hnědá |