| Označení: | SM497 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 968 Kč 1 076Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
30x42x24 cm
Zahradní soška Buddhy, vyrobená z magnesia s realistickou imitací dřeva, přináší do vašeho venkovního prostoru atmosféru klidu a harmonie. S pečlivě zpracovanými detaily, jako jsou především dobře viditelné letokruhy, vypadá jako skutečně vyřezaná ze dřeva a nabízí tak vyšší trvanlivost a odolnost vůči povětrnostním vlivům. Umístěte tuto figurku do své zahrady, terasy nebo na balkon a nechte ji šířit pozitivní energii všemi směry.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 3500.0000 kg |
| Rozměry | 30x42x24 cm |
| Šířka | 30.0000 cm |
| Výška | 42.0000 cm |
| Hloubka | 24.0000 cm |
| Druh | Buddha |
| Sezóna | Zahrada |
| Funkce | Dekorační |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 2.0000 |
| Barva | Hnědá |
12x27x11 cm