| Označení: | SM500 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 393 Kč 437Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
19x26x12 cm
Tato elegantní soška kočky, vyrobená z polyresinu s realistickou imitací dřeva, přináší do vašeho venkovního prostoru šarm a přirozenou krásu. S výraznými a dobře viditelnými letokruhy, které dodávají efekt skutečné dřevěné sošky, se skvěle hodí do zahrady, na terasu či balkon. Oživte svůj prostor touto roztomilou figurkou, která okouzlí každého návštěvníka.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 580.0000 kg |
| Hmotnost | 580.0000 kg |
| Rozměry | 19x26x12 cm |
| Šířka | 19.0000 cm |
| Výška | 26.0000 cm |
| Hloubka | 12.0000 cm |
| Druh | Kočka/Pes |
| Sezóna | Zahrada |
| Funkce | Dekorační |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 12.0000 |
| Barva | Hnědá |
12x27x11 cm