| Označení: | SM510 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 303 Kč 337Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
21x7x18 cm
Krmítko či pítko pro ptáčky z polyresinu v jemném designu, který věrne napodobuje dřevěnou texturu s krásnými letokruhy, přináší do zahrady ideální doplněk, který dokonale zapadne do venkovního prostředí. Ve tvaru listu, s dvěma drobnými pěvci na okraji, nabízí nejen krásnou ozdobu, ale má i praktické využití, díky kterému vaše zahrada neuvěřitelně ožije.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 500.0000 kg |
| Hmotnost | 500.0000 kg |
| Rozměry | 21x7x18 cm |
| Šířka | 21.0000 cm |
| Výška | 7.0000 cm |
| Hloubka | 18.0000 cm |
| Sezóna | Zahrada |
| Počet kusů v boxu | 2.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 8.0000 |
| Barva | Hnědá |