| Označení: | SM503 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 243 Kč 270Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
16x12x10 cm
Roztomilá soška ptáčka, vyrobená z polyresinu s realistickou imitací dřeva, přináší do vašeho venkovního prostoru šarm a přirozenou krásu. S výraznými a dobře viditelnými letokruhy, které dodávají efekt skutečné dřevěné sošky, se skvěle hodí do zahrady, na terasu či balkon. Oživte svůj prostor touto zvířecí figurkou, která okouzlí každého návštěvníka.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 240.0000 kg |
| Hmotnost | 240.0000 kg |
| Rozměry | 16x12x10 cm |
| Šířka | 16.0000 cm |
| Výška | 12.0000 cm |
| Hloubka | 10.0000 cm |
| Druh | Ptáček |
| Sezóna | Zahrada |
| Počet kusů v boxu | 4.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 24.0000 |
| Barva | Hnědá |
12x27x11 cm