| Označení: | SM506-M |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 447 Kč 497Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
22x20x12 cm
Roztomilá figurka šneka z polyresinu, s ulitou zdobenou květinovým vzorem, přináší do vašeho venkovního prostoru příjemné oživení. Realistická imitace dřeva s krásnou strukturou a viditelnými letokruhy dodává této dekoraci přírodní vzhled, který dokonale ladí se zahradním prostředím. Zkrášlete svá zákoutí touto kouzelnou figurkou, která zaujme nejen vás, ale i všechny vaše návštěvníky.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 625.0000 kg |
| Hmotnost | 625.0000 kg |
| Rozměry | 22x20x12 cm |
| Šířka | 22.0000 cm |
| Výška | 20.0000 cm |
| Hloubka | 12.0000 cm |
| Druh | Šnek |
| Sezóna | Zahrada |
| Funkce | Dekorační |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 8.0000 |
| Barva | Hnědá |
12x27x11 cm