| Označení: | SM499 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 250 Kč 278Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
16x13x11 cm
Zahradní soška kočky, vyrobená z polyresinu a s realistickou imitací dřeva, přináší do vašeho venkovního prostoru příjemné oživení a nádech přírody. S pečlivě zpracovanými detaily, které napodobují strukturu dřeva, vypadá jako skutečně vyřezaná soška. Umístěte tuto dekoraci do zahrady, na terasu nebo balkon a nechte ji osvěžit prostor svou přítomností a hravým zpracováním.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 340.0000 kg |
| Hmotnost | 340.0000 kg |
| Rozměry | 16x13x11 cm |
| Šířka | 16.0000 cm |
| Výška | 13.0000 cm |
| Hloubka | 11.0000 cm |
| Druh | Kočka/Pes |
| Sezóna | Zahrada |
| Funkce | Dekorační |
| Počet kusů v boxu | 2.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 16.0000 |
| Barva | Hnědá |
12x27x11 cm