| Označení: | UBR091-3 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 153 Kč 170Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
80x80 cm
Rozveselte svůj stůl s naším ubrusem o rozměrech 80 x 80 cm s různobarevným květinovým vzorem. Právě tento bohatý květinový vzor svými sytými barvami a doplněný svěží zelení, přináší na váš stůl ten pravý nádech jarních a letních dní. Vytvořte si pocit, že se právě procházíte krásně rozkvetlou zahrádkou, už jen když přisednete k takto ozdobenému stolu. Ponořte se do krásy květin a přidejte do svého interiéru tu správnou dávku radosti a elegance díky tomuto ubrusu z polyesteru s přírodním motivem.
| Materiál | Polyester 100% |
| Hmotnost | 140.0000 kg |
| Hmotnost | 140.0000 kg |
| Rozměry | 80x80 cm |
| Šířka | 80.0000 cm |
| Výška | 0.0000 cm |
| Hloubka | 80.0000 cm |
| Druh | Ubrus |
| Sezóna | Jaro |
| Pokyny k údržbě | Praní na 30°C |
| Alternativní sezóna | Léto |
| Barva | Vícebarevná |
80x0.1x80 cm