| Označení: | UBR081-3 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 160 Kč 178Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
80x0.1x80 cm
Bílá barva je často považována za vyváženou a harmonickou. Je spojována s klidem, mírem a rovnováhou. Tento elegantní bílý ubrus s motivem ozdobných vánočních koulí je tím pravým prvkem, který z vaší prostřené slavnostní tabule v kuchyni či jídelně vykouzlí jedinečné prostředí pro setkání s vašimi blízkými na štědrý den a po celé vánoční svátky.
| Materiál | Polyester 100% |
| Hmotnost | 150.0000 kg |
| Hmotnost | 150.0000 kg |
| Rozměry | 80x0.1x80 cm |
| Šířka | 80.0000 cm |
| Výška | 0.1000 cm |
| Hloubka | 80.0000 cm |
| Druh | Ubrus |
| Sezóna | Vánoce |
| Barva | Stříbrná |
45x15x45 cm
220x130 cm
80x0.1x80 cm