| Označení: | UBR093-3 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 142 Kč 158Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
80x80 cm
Vytvořte si dokonalou sváteční atmosféru s tímto vánočním ubrusem. Ubrus o rozměrech 80 x 80 cm je vyroben ze 100% polyesteru a má červené okraje doplněné barevnými obrázky jelenů, stromečků, sněhových vloček a bobulí. Hlavní plocha a střed ubrusu jsou v bílé barvě, což mu přidává na elegantním vzhledu. Ideální je tak nejen pro štědrovečerní večeře, ale i další momenty, kdy si naplno chcete užívat kouzla svátečních dní.
| Materiál | Polyester 100% |
| Hmotnost | 110.0000 kg |
| Hmotnost | 110.0000 kg |
| Rozměry | 80x80 cm |
| Šířka | 80.0000 cm |
| Výška | 0.0000 cm |
| Hloubka | 80.0000 cm |
| Druh | Ubrus |
| Sezóna | Vánoce |
| Barva | Bílá |
45x15x45 cm
80x0.1x80 cm