| Označení: | UBR087-3 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 153 Kč 170Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
80x80 cm
Tento elegantní ubrus z polyesteru o rozměrech 80 x 80 cm je skvělým doplňkem pro váš Velikonoční stůl. Jeho příjemně barevně zdobený design s velikonočním motivem na bílém pozadí dodá sváteční atmosféru vašemu prostoru. Barevné prvky, které zdobí ubrus, vyniknou a vytvoří poutavý a veselý efekt pro vaše sváteční oslavy. Nechte naplno vstoupit jaro do svých domovů a osvěžte si interiér náležitou výzdobou, a to i díky krásně ozdobeným stolům.
| Materiál | Polyester 100% |
| Hmotnost | 140.0000 kg |
| Hmotnost | 140.0000 kg |
| Rozměry | 80x80 cm |
| Šířka | 80.0000 cm |
| Výška | 0.0000 cm |
| Hloubka | 80.0000 cm |
| Druh | Ubrus |
| Sezóna | Velikonoce |
| Pokyny k údržbě | Praní na 30°C |
| Alternativní sezóna | Jaro |
| Barva | Bílá |
80x0.1x80 cm