| Označení: | UBR084-3 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 153 Kč 170Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
80x80 cm
Rozveselte svůj stůl s naším úchvatným ubrusem o rozměrech 80 x 80 cm se vzorem pivoněk. Právě pivoňky, doplněné dalšími květinovými vzory a svěží zelení, přinášejí na váš stůl nádech léta a tím i rozkvetlé a voňavé zahrady. Vytvořte si pocit, že se právě procházíte barevnou rozkvetlou zahrádkou, už jen když přisednete k takto ozdobenému stolu. Ponořte se do krásy květin a přidejte do svého interiéru tu správnou dávku radosti a elegance díky tomuto ubrusu z polyesteru s přírodním motivem.
| Materiál | Polyester 100% |
| Hmotnost | 140.0000 kg |
| Hmotnost | 140.0000 kg |
| Rozměry | 80x80 cm |
| Šířka | 80.0000 cm |
| Výška | 0.0000 cm |
| Hloubka | 80.0000 cm |
| Druh | Ubrus |
| Sezóna | Léto |
| Pokyny k údržbě | Praní na 30°C |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Barva | Růžová |
80x0.1x80 cm