| Označení: | UBR109-3 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 160 Kč 178Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
80x80 cm
Prostřete si váš sváteční stůl tímto nádherným bílým ubrusem se stříbrnými okraji z metalické příze, který dodá vašemu interiéru úžasný vánoční nádech. Je ze 100% polyesteru a jeho rozměry jsou 80 x 80 cm, takže se hodí pro menší stůl čtvercového tvaru. Svým elegantním a jednoduchým designem se stane skvělým doplňkem svátečně laděného prostoru.
| Materiál | Polyester 100% |
| Hmotnost | 110.0000 kg |
| Hmotnost | 110.0000 kg |
| Rozměry | 80x80 cm |
| Šířka | 80.0000 cm |
| Výška | 0.0000 cm |
| Hloubka | 80.0000 cm |
| Druh | Ubrus |
| Sezóna | Vánoce |
| Pokyny k údržbě | Praní na 30°C |
| Barva | Stříbrná |
80x0.1x80 cm