| Označení: | OC4036 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 483 Kč 537Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
33x14x35 cm
Máte slabost pro přírodní materiály a rádi si zdobíte svůj domov či jiné oblíbené místo krásnými květinami? Pak bude pro vás jasnou volbou právě tento obal na květiny z révového proutí ve tvaru srdce. Nabízí dostatek místa pro nejrůznější paletu rostlin a dalších přízdob k nim. Tato dekorace navozuje dojem unikátní ruční práce a lásky se kterou byla vyrobena, což jí přidává na hodnotě a jedinečnosti. Součástí produktu je také igelitová vložka, která slouží k udržení vlhkosti a ochraně povrchu před přímým kontaktem s vodou. Přineste si do svého prostoru přírodní krásu a rustikální vzhled prostřednictvím tohoto výjimečného proutěného obalu na květiny.
| Materiál | Proutí |
| Hmotnost | 950.0000 kg |
| Hmotnost | 950.0000 kg |
| Rozměry | 33x14x35 cm |
| Šířka | 33.0000 cm |
| Výška | 14.0000 cm |
| Hloubka | 35.0000 cm |
| Sezóna | Jaro |
| Velikost | 25x25x13 cm malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 25x25x13 cm malá ŠxHxV cm |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Barva | Hnědá |