| Označení: | OC4028 NAT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 321 Kč 357Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
37x8x37 cm
Obal na květiny z březového dřeva ve tvaru srdce kombinuje jeho přirozenou krásu s uměleckým zpracováním. Jeho originální vzhled dodává prostoru závan přírody a svěžesti. Součástí produktu je igelitová vložka, která zabraňuje případnému prosakování vody z květináčů. Tento krásný obal nabízí mnohem více než jen funkci květinového kontejneru. Můžete v něm vytvořit ohromující kompozice pomocí květin, větví nebo jiných dekoračních předmětů. Vaše kreativita nezná mezí a můžete tak využít prostor pro vytvoření vlastní originální výzdoby.
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 1000.0000 kg |
| Hmotnost | 1000.0000 kg |
| Rozměry | 37x8x37 cm |
| Šířka | 37.0000 cm |
| Výška | 8.0000 cm |
| Hloubka | 37.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Barva | Přírodní |