| Označení: | OC3747 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 412 Kč 697Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
36x14x36 cm
Skvělou volbou pro ty, kteří preferují přírodní materiály a rádi by skloubili jejich přirozenou krásu s praktickou funkcí, bude tento aranžérský obal sestavený z různých kousků dřevin. Je dostatečně prostorný a šikovně tvarovaný, což umožňuje výsadbu širokého spektra okrasných rostlin a umístění na nejlepší zvolené místo dle vašich představ. Dřevěné obaly jsou poměrně lehčí oproti jiným, což má výhody ve snadnější manipulaci s nimi. Součástí produktu je i ochranná plastová fólie, jenž vyplňuje vnitřní část a chrání ji před vnějšími vlivy. Vytvořte si místo, které bude oplývat přírodní krásou a bude ladit s okolním prostředím díky této nápadité dekoraci s praktickým využitím.
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 1750.0000 kg |
| Hmotnost | 1750.0000 kg |
| Rozměry | 36x14x36 cm |
| Šířka | 36.0000 cm |
| Výška | 14.0000 cm |
| Hloubka | 36.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Hmotnost - netto | 1.7500 kg |
| Velikost | 13x23x11 cm malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 13x23x11 cm malá ŠxHxV cm |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Barva | Přírodní |