| Označení: | OC4030 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 271 Kč 457Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
50x10x20 cm
Obdélníkový obal na květiny z březového dřeva kombinuje jeho přirozenou krásu s uměleckým zpracování, což z něj činí jedinečnou ozdobu s praktickým využitím. Jeho originální vzhled připománající tác dodává prostoru závan přírody a svěžesti. Hodí se zejména pro jarní dekorace. Součástí produktu je igelitová vložka, která zabraňuje případnému prosakování vody z květináčů. Tento krásný obal nabízí mnohem více než jen funkci květinového kontejneru. Můžete v něm vytvořit ohromující kompozice pomocí květin, větví nebo jiných dekoračních předmětů. Vaše kreativita nemá mezí a může tak sloužit jako základ pro vaše vlastní umělecké vize. Balení se skládá z dvou různě velkých obalů, čímž se nabízí ještě více možností pro aranžování.
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 1750.0000 kg |
| Hmotnost | 1750.0000 kg |
| Rozměry | 50x10x20 cm |
| Šířka | 50.0000 cm |
| Výška | 10.0000 cm |
| Hloubka | 20.0000 cm |
| Sezóna | Jaro |
| Velikost | 41x15x10 cm malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 41x15x10 cm malá ŠxHxV cm |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Barva | Přírodní |