| Označení: | OC3760 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 259 Kč 438Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
24x17x16 cm
Skvělou volbou pro ty, kteří preferují přírodní materiály a rádi by skloubili jejich přirozenou krásu s praktickou funkcí, bude tento jedinečný květinový obal ze dřeva. Je dostatečně prostorný a šikovně tvarovaný, což umožňuje výsadbu širokého spektra okrasných rostlin a umístění na nejlepší zvolené místo dle vašich představ. Dřevěné obaly jsou poměrně lehčí oproti jiným, což má výhody ve snadnější manipulaci s nimi. Součástí produktu je i ochranná plastová fólie, jenž vyplňuje vnitřní část a chrání ji před vnějšími vlivy. Vytvořte si místo, které bude oplývat přírodní krásou a bude ladit s okolním prostředím díky této nápadité dekoraci s praktickým využitím.
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 1600.0000 kg |
| Hmotnost | 1600.0000 kg |
| Rozměry | 24x17x16 cm |
| Šířka | 24.0000 cm |
| Výška | 17.0000 cm |
| Hloubka | 16.0000 cm |
| Sezóna | Zahrada |
| Hmotnost - netto | 1.6000 kg |
| Karton1 | 27x71x54 |
| Velikost | 24x16x17 cm malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 24x16x17 cm malá ŠxHxV cm |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Počet kusů v kartonu | 12.0000 |
| Barva | Hnědá |