| Označení: | OC4032 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 235 Kč 397Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
22x31x22 cm
Skvělou volbou pro ty, kteří preferují přírodní materiály a rádi by skloubili jejich přirozenou krásu s praktickou funkcí, bude tento originální obal ve tvaru košíku z březového dřeva. Je dostatečně prostorný a šikovně tvarovaný, což umožňuje výsadbu širokého spektra okrasných rostlin a umístění na nejlepší zvolené místo dle vašich představ. Dřevěné obaly jsou poměrně lehčí oproti jiným, což má výhody ve snadnější manipulaci s nimi. Součástí produktu je i ochranná plastová fólie, jenž vyplňuje vnitřní část a chrání ji před vnějšími vlivy. Vytvořte si místo, které bude oplývat přírodní krásou a bude ladit s okolním prostředím díky této nápadité dekoraci s praktickým využitím.
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 1000.0000 kg |
| Hmotnost | 1000.0000 kg |
| Rozměry | 22x31x22 cm |
| Šířka | 22.0000 cm |
| Výška | 31.0000 cm |
| Hloubka | 22.0000 cm |
| Sezóna | Jaro |
| Velikost | 15x15x26 cm malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 15x15x26 cm malá ŠxHxV cm |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Barva | Přírodní |