| Označení: | OC4024 NAT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 357 Kč 397Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
37x10x37 cm
Skvělou volbou pro ty, kteří preferují přírodní materiály a rádi by skloubili jejich přirozenou krásu s praktickou funkcí, bude tento originální květinový obal ze dřeva ve tvaru hvězdy. Je dostatečně prostorný a šikovně tvarovaný, což umožňuje výsadbu širokého spektra okrasných rostlin a umístění na nejlepší zvolené místo dle vašich představ. Dřevěné obaly jsou poměrně lehčí oproti jiným, což má výhody ve snadnější manipulaci s nimi. Součástí produktu je i ochranná plastová fólie, jenž vyplňuje vnitřní část a chrání ji před vnějšími vlivy. Vytvořte si místo, které bude oplývat přírodní krásou a bude ladit s okolním prostředím díky této nápadité dekoraci s praktickým využitím.
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 1667.0000 kg |
| Hmotnost | 1667.0000 kg |
| Rozměry | 37x10x37 cm |
| Šířka | 37.0000 cm |
| Výška | 10.0000 cm |
| Hloubka | 37.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Barva | Přírodní |