| Označení: | OC3778 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 377 Kč 637Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
33x11x24 cm
Skvělou volbou pro ty, kteří preferují přírodní materiály a rádi by skloubili jejich přirozenou krásu s praktickou funkcí, bude tento dřevěný obal na květiny z břízy. Je dostatečně prostorný a šikovně tvarovaný, což umožňuje výsadbu širokého spektra okrasných rostlin a umístění na nejlepší zvolené místo dle vašich představ. Dřevěné obaly jsou poměrně lehčí oproti jiným, což má výhody ve snadnější manipulaci s nimi. Součástí produktu je i ochranná plastová fólie, jenž vyplňuje vnitřní část a chrání ji před vnějšími vlivy. Vytvořte si místo, které bude oplývat přírodní krásou a bude ladit s okolním prostředím díky této nápadité dekoraci s praktickým využitím.
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 3250.0000 kg |
| Rozměry | 33x11x24 cm |
| Šířka | 33.0000 cm |
| Výška | 11.0000 cm |
| Hloubka | 24.0000 cm |
| Sezóna | Zahrada |
| Velikost | 33x24x11 malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 33x24x11 malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 33x24x11 malá ŠxHxV cm |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Barva | Přírodní |