| Označení: | OC4047 NAT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 178 Kč 198Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
25x7x25 cm
Obal na květiny z březového dřeva ve tvaru srdce kombinuje jeho přirozenou krásu s uměleckým zpracováním. Jeho originální vzhled dodává prostoru závan přírody a svěžesti. Součástí produktu je igelitová vložka, která zabraňuje případnému prosakování vody z květináčů. Tento krásný obal nabízí mnohem více než jen funkci květinového kontejneru. Můžete v něm vytvořit ohromující kompozice pomocí květin, větví nebo jiných dekoračních předmětů. Vaše kreativita nezná mezí a můžete tak využít prostor pro vytvoření vlastní originální výzdoby.
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 475.0000 kg |
| Hmotnost | 475.0000 kg |
| Rozměry | 25x7x25 cm |
| Šířka | 25.0000 cm |
| Výška | 7.0000 cm |
| Hloubka | 25.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Barva | Přírodní |