| Označení: | OC4214 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 178 Kč 198Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
20x11x20 cm
Sada 2 různě velkých proutěných obalů v hnědé přírodní barvě bude ideální k použití zejména pro vánoční aranžování. Můžete do nich vsadit oblíbené rostliny a květiny, nebo naaranžovat jiné oblíbené dekorace. Oba jsou vybaveny ochrannou igelitovou vložkou. Už je jen na vašich kreativních nápadech a schopnostech, jak s nimi naložit a vytvořit si tím krásné sváteční prostředí.
| Materiál | Proutí |
| Hmotnost | 530.0000 kg |
| Rozměry | 20x11x20 cm |
| Šířka | 20.0000 cm |
| Výška | 11.0000 cm |
| Hloubka | 20.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Velikost | 14x14x9 malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 14x14x9 malá ŠxHxV cm |
| Počet kusů v kartonu | 24.0000 |
| Barva | Hnědá |