| Označení: | OC4211 WT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 393 Kč 437Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
25x17x25 cm
Sada 2 různě velkých proutěných obalů v šedo-bílém provedení bude ideální k použití zejména pro vánoční aranžování. Můžete do něj vsadit oblíbené rostliny a květiny, nebo naaranžovat jiné oblíbené dekorace. Oba jsou vybaveny ochrannou igelitovou vložkou. Už je jen na vašich kreativních nápadech a schopnostech, jak s nimi naložit a vytvořit si tím krásné sváteční prostředí.
| Materiál | Proutí |
| Hmotnost | 710.0000 kg |
| Hmotnost | 710.0000 kg |
| Rozměry | 25x17x25 cm |
| Šířka | 25.0000 cm |
| Výška | 17.0000 cm |
| Hloubka | 25.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Velikost | 18x18x12 malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 18x18x12 malá ŠxHxV cm |
| Počet kusů v kartonu | 6.0000 |
| Barva | Šedá |