| Označení: | OC4203 NAT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 357 Kč 397Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
45x7x28 cm
Proutěné obaly v hnědém přírodním odstínu ve tvaru srdcí přináší do vašeho prostoru útulnost a přirozený styl. Jedná se o sadu dvou velikostí, která je ideální pro květiny různých druhů. Důležitou součástí produktu je ochranná igelitová fólie, která zajišťuje udržitelnou vlhkost a zabraňuje prosakování vody. Perfektní volba pro všechny, kdo chtějí své rostliny elegantně vystavit a zachovat jim svou přirozenost.
| Materiál | Proutí |
| Hmotnost | 910.0000 kg |
| Hmotnost | 910.0000 kg |
| Rozměry | 45x7x28 cm |
| Šířka | 45.0000 cm |
| Výška | 7.0000 cm |
| Hloubka | 28.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Velikost | 31x20x6 malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 31x20x6 malá ŠxHxV cm |
| Barva | Hnědá |