| Označení: | UBR109-4 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 393 Kč 437Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
160x130 cm
Prostřete si váš sváteční stůl tímto nádherným bílým ubrusem se stříbrnými okraji z metalické příze, který dodá vašemu interiéru úžasný vánoční nádech. Je ze 100% polyesteru a jeho rozměry jsou 130 x 160 cm. Svým elegantním a jednoduchým designem se stane skvělým doplňkem svátečně laděného prostoru.
| Materiál | Polyester 100% |
| Hmotnost | 340.0000 kg |
| Hmotnost | 340.0000 kg |
| Rozměry | 160x130 cm |
| Šířka | 160.0000 cm |
| Výška | 0.0000 cm |
| Hloubka | 130.0000 cm |
| Druh | Ubrus |
| Sezóna | Vánoce |
| Pokyny k údržbě | Praní na 30°C |
| Barva | Stříbrná |
160x130 cm
220x130 cm