| Označení: | GD-225 OAK |
| Dostupnost: | Momentálně nedostupné [Brzy naskladníme] Dotaz na termín » |
| Cena: | 711 Kč 790Kč |
| Množství: | — |
59x145x24 cm
Odlehčený policový regál. Kostra vyrobena z kovových hranatých profilů černé barvy. Na police je použita MDF deska s povrchovou úpravou 3D folie v textuře dubu. Pro lepší stabilitu je na zadní straně kovová výztuha ve tvaru písmene X. Balení obsahuje sadu umožňující připevnění ke stěně.
| Materiál | MDF |
| Hmotnost | 7 kg |
| Rozměry | 59x145x24 cm |
| Šířka | 59.0000 cm |
| Výška | 145.0000 cm |
| Hloubka | 24.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Industriální |
| Nosnost | 25.0000 kg |
| Materiál konstrukce | Kov |
| Rozměr nohy | 1,5 x 1,5 |
| Tloušťka desky | 1.0000 |
| Hmotnost - netto | 7.0000 kg |
| Hmotnost - brutto | 8.0000 kg |
| Světlá výška | 1.0000 |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 149x25x7 |
| Dekor desky | Dub |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Barva | Hnědá |
| Skupina zboží | Regál |
90x41x48 cm