| Označení: | GD-214 OAK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 531 Kč 590Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
29x113x24 cm
Odlehčený policový regál. Kostra vyrobena z kovových hranatých profilů černé barvy. Na police je použita MDF deska s povrchovou úpravou 3D folie v textuře dubu. Balení obsahuje sadu umožňující připevnění ke stěně.
| Hmotnost | 3.5 kg |
| Rozměry | 29x113x24 cm |
| Šířka | 29.0000 cm |
| Výška | 113.0000 cm |
| Hloubka | 24.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Industriální |
| Materiál konstrukce | Kov |
| Rozměr nohy | 1,5 x 1,5 |
| Materiál desky | MDF |
| Tloušťka desky | 1.0000 |
| Hmotnost - netto | 3.5000 kg |
| Hmotnost - brutto | 4.0000 kg |
| Světlá výška | 3.5000 |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 116,5x25x5 |
| Dekor desky | Dub |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Barva | Hnědá |
| Skupina zboží | Regál |
90x41x48 cm