| Označení: | CT-G1040 OAK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 441 Kč 490Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
30x66x40 cm
Obohaťte svůj interiér moderním konferenčním stolkem s dekorem divokého dubu. Matný povrch MDF desky nabízí nejen elegantní vzhled, ale i odolnost proti každodennímu opotřebení. Černé kovové nohy dodávají stolku stabilitu a stylový kontrast k teplému odstínu desky. Tento produkt značky Autronic se skvěle hodí do každého obývacího pokoje nebo pracovny, kde oceníte jeho praktické využití a estetickou přitažlivost.
| Materiál | MDF |
| Hmotnost | 2 kg |
| Rozměry | 30x66x40 cm |
| Šířka | 30.0000 cm |
| Výška | 66.0000 cm |
| Hloubka | 40.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Rozměr nohy | 1,5 x 1,5 |
| Materiál nohou | Kov |
| Barva nohou | Černá |
| Materiál desky | MDF |
| Tloušťka desky | 1.0000 |
| Hmotnost - netto | 2.0000 kg |
| Hmotnost - brutto | 3.0000 kg |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 65,5x41x4 |
| Dekor desky | Divoký dub |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Stabilní kovová podnož |
| Barva | Přírodní |
| Skupina zboží | Odkládací stolek |
90x41x48 cm