| Označení: | GD-225 OLW |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 620 Kč 790Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
59x145x24 cm
Stylový regál značky Autronic je ideální volbou pro ty, kteří hledají praktické a designově atraktivní úložné řešení. S pěti prostornými policemi v dekoru starého dřeva a pevnou kovovou konstrukcí v černé barvě, se tento regál skvěle hodí do předsíně či jakékoliv jiné místnosti. Industriální vzhled dodá vašemu interiéru moderní nádech.
| Materiál | MDF |
| Hmotnost | 7.1667 kg |
| Rozměry | 59x145x24 cm |
| Šířka | 59.0000 cm |
| Výška | 145.0000 cm |
| Hloubka | 24.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Industriální |
| Nosnost | 25.0000 kg |
| Materiál konstrukce | Kov |
| Rozměr nohy | 1,5 x 1,5 |
| Tloušťka desky | 1.0000 |
| Hmotnost - netto | 7.1667 kg |
| Hmotnost - brutto | 7.8000 kg |
| Světlá výška | 1.0000 |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 149x25x6,5 |
| Dekor desky | Staré dřevo |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Barva | Hnědá |
| Skupina zboží | Regál |
90x41x48 cm