| Označení: | CT-G1090 OLW |
| Dostupnost: | Momentálně nedostupné [Brzy naskladníme] Dotaz na termín » |
| Cena: | 711 Kč 790Kč |
| Množství: | — |
90x41x48 cm
Moderní konferenční stůl od značky Autronic přináší do vašeho obývacího pokoje dávku elegance a stylu. S hnědou deskou z MDF v dekoru starého dřeva se perfektně hodí do každého interiéru. Kovové nohy zajišťují stabilitu a pevnost, takže si můžete být jisti dlouhou životností. Ideální k příjemným chvílím s přáteli či rodinou, kdy vše potřebné máte po ruce na stylovém konferenčním stole.
| Materiál | MDF |
| Hmotnost | 7 kg |
| Rozměry | 90x41x48 cm |
| Šířka | 90.0000 cm |
| Výška | 41.0000 cm |
| Hloubka | 48.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Industriální |
| Rozměr nohy | 2x2 |
| Materiál nohou | Kov |
| Typ podnože | Obvodová |
| Barva nohou | Černá |
| Materiál desky | MDF |
| Rozklad | Ne |
| Tvar desky | Obdélníkový |
| Tloušťka desky | 1.5000 |
| Hmotnost - netto | 7.0000 kg |
| Hmotnost - brutto | 8.0000 kg |
| Světlá výška | 37.5000 |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 99x49,5x5 |
| Dekor desky | Staré dřevo |
| Povrchová úprava | Matný |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Stabilní kovová podnož |
| Barva | Hnědá |
| Skupina zboží | Konferenční stolek |