| Označení: | CT-G1090 OAK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 711 Kč 790Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
90x41x48 cm
Konferenční stolek od značky Autronic perfektně doplní vaše moderní interiéry. Kombinace hnědé desky z MDF materiálu v dekoru divokého dubu a kovových nohou nabízí nejen styl, ale také stabilitu a odolnost. Matný povrch dodává stolku elegantní vzhled, který se hodí do každého obývacího pokoje. Stane se středobodem vašich setkání a relaxačních chvil.
| Materiál | MDF |
| Hmotnost | 6 kg |
| Rozměry | 90x41x48 cm |
| Šířka | 90.0000 cm |
| Výška | 41.0000 cm |
| Hloubka | 48.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Industriální |
| Nosnost | 30.0000 kg |
| Rozměr nohy | 2x2 |
| Materiál nohou | Kov |
| Typ podnože | Obvodová |
| Barva nohou | Černá |
| Materiál desky | MDF |
| Rozklad | Ne |
| Tvar desky | Obdélníkový |
| Tloušťka desky | 1.5000 |
| Hmotnost - netto | 6.0000 kg |
| Hmotnost - brutto | 7.0000 kg |
| Světlá výška | 37.5000 |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 98,5x49,5x4,5 |
| Dekor desky | Staré dřevo |
| Povrchová úprava | Matný |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Stabilní kovová podnož |
| Barva | Přírodní |
| Skupina zboží | Konferenční stolek |
90x41x48 cm