| Označení: | GD-224 OAK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 675 Kč 750Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
59x113x24 cm
Regál s čtyřmi policemi nabízí dostatek odkládacího prostoru pro knihy, dekorace či úložné boxy. Police jsou vyrobeny z MDF desek s dekorem dubu, které doplňuje pevná kovová konstrukce v černém laku, jež zajišťuje stabilitu a dlouhou životnost. Otevřený design regálu umožňuje snadný přístup ke všem položkám a zároveň působí vzdušně v interiéru. Kovové rámy po stranách jsou doplněny o diagonální výztuhu pro zvýšení pevnosti. Díky kombinaci přírodního dekoru a industriálního kovu se regál hodí do moderních i rustikálních prostor.
| Materiál | MDF |
| Hmotnost | 5.75 kg |
| Rozměry | 59x113x24 cm |
| Šířka | 59.0000 cm |
| Výška | 113.0000 cm |
| Hloubka | 24.0000 cm |
| Dekor | Dub |
| Demontované | Ano |
| Styl | Industriální |
| Nosnost | 9.0000 kg |
| Materiál konstrukce | Kov |
| Rozměr nohy | 1,3 x 1,3 |
| Barva nohou | Černá |
| Materiál desky | MDF |
| Tloušťka desky | 1.0000 |
| Hmotnost - netto | 5.7500 kg |
| Hmotnost - brutto | 6.0000 kg |
| Světlá výška | 3.0000 |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 116x25,5x7 |
| Dekor desky | Dub |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Odkládací prostor |
| Barva | Hnědá |
| Skupina zboží | Regál |
90x41x48 cm