| Označení: | GD-512 OLW |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 981 Kč 1 090Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
100x122x48 cm
Pracovní stůl značky Autronic v industriálním stylu je skvělou volbou pro moderní kanceláře i domácí pracovny. Kombinace hnědého dekoru v provedení starého dřeva a černé kovové konstrukce vytváří atraktivní a odolný design. Stůl nabízí praktický úložný prostor díky čtyřem přídavným policím, které poskytují dostatek místa pro knihy, dokumenty nebo dekorace. Matná povrchová úprava desky z MDF zajistí snadnou údržbu a elegantní vzhled. Tento funkční a stylový kus nábytku se skvěle hodí do interiéru, kde oceníte praktičnost a moderní vzhled.Rozměr police: 48 x 24,5 cm. Celková výška s policí je 122 cm.
| Materiál | MDF |
| Hmotnost | 11.72 kg |
| Rozměry | 100x122x48 cm |
| Šířka | 100.0000 cm |
| Výška | 122.0000 cm |
| Hloubka | 48.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Industriální |
| Nosnost | 60.0000 kg |
| Rozměr nohy | 2 x 2 |
| Materiál nohou | Kov |
| Typ podnože | Obvodová |
| Barva nohou | Černá |
| Materiál desky | MDF |
| Rozklad | Ne |
| Tvar desky | Obdélníkový |
| Tloušťka desky | 1.5000 |
| Úložný prostor | Ano |
| Hmotnost - netto | 11.7200 kg |
| Hmotnost - brutto | 12.7000 kg |
| Světlá výška | 68.0000 |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 131x51x6,5 |
| Dekor desky | Dub |
| Výška stolu | 72.0000 cm |
| Povrchová úprava | Matný |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Odolný a snadno udržovatelný materiál |
| Barva | Hnědá |
| Skupina zboží | Pracovní stůl |
| Rozteč nohou | 73.5000 |
| Rozteč nohou 2 | 44.0000 |
90x41x48 cm