| Označení: | GD-313 OAK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 850 Kč 1 090Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
60x93x28 cm
Policový regál má kovovou kostru v práškové černé barvě. Policové díly jsou zhotoven z MDF desky s povrchem 3D folie v odstínu dub sonoma. Zároveň mají na zadní hraně praktické čílko proti zapadnutí vystavených věcí. Pro perfektní rovinu je regál v nožkách zakončen aretační paticí.
| Materiál | MDF |
| Hmotnost | 7.5 kg |
| Rozměry | 60x93x28 cm |
| Šířka | 60.0000 cm |
| Výška | 93.0000 cm |
| Hloubka | 28.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Industriální |
| Materiál konstrukce | Kov |
| Rozměr nohy | 2 |
| Tloušťka desky | 1.5000 |
| Hmotnost - netto | 7.5000 kg |
| Hmotnost - brutto | 8.0000 kg |
| Světlá výška | 12.0000 |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 118x30x8,5 |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Barva | Hnědá |
| Skupina zboží | Regál |