| Označení: | GD-414 OAK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 531 Kč 590Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
63x64x30 cm
Botník s konstrukcí a odkládacími plochami z lehkého kovu v černé barvě. Půda je vyrobena z MDF desky s povrchovou úpravou 3D folie v odstínu dub sonoma.
| Materiál | MDF |
| Hmotnost | 3.1196 kg |
| Rozměry | 63x64x30 cm |
| Šířka | 63.0000 cm |
| Výška | 64.0000 cm |
| Hloubka | 30.0000 cm |
| Dekor | Dub Sonoma |
| Demontované | Ano |
| Styl | Industriální |
| Nosnost | 12.0000 kg |
| Materiál konstrukce | Kov |
| Rozměr nohy | 1,3 |
| Tloušťka desky | 1.0000 |
| Hmotnost - netto | 3.1196 kg |
| Hmotnost - brutto | 3.6000 kg |
| Světlá výška | 3.5000 |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 65x32x6 |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Barva | Hnědá |
| Skupina zboží | Botník |
90x41x48 cm