| Označení: | GD-212 OLW |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 261 Kč 290Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
29x49x24 cm
Představujeme vám praktický dvoupatrový regál značky Autronic v industriálním stylu. Tento elegantní kousek v hnědé barvě kombinuje pevný kovový rám s deskami z MDF s dekorem starého dřeva. Jeho kompaktní rozměry umožňují snadné umístění do každého obývacího pokoje, kde poskytne dostatek prostoru pro vaše dekorace, knihy či další drobnosti.
| Hmotnost | 1.5 kg |
| Rozměry | 29x49x24 cm |
| Šířka | 29.0000 cm |
| Výška | 49.0000 cm |
| Hloubka | 24.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Industriální |
| Materiál konstrukce | Kov |
| Rozměr nohy | 1,5 x 1,5 |
| Materiál desky | MDF |
| Tloušťka desky | 1.0000 |
| Hmotnost - netto | 1.5000 kg |
| Hmotnost - brutto | 1.7000 kg |
| Světlá výška | 3.5000 |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 54x25x4,5 |
| Dekor desky | Staré dřevo |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Barva | Hnědá |
| Skupina zboží | Regál |
90x41x48 cm