| Označení: | ARK3746 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 256 Kč 284Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
12x22x10 cm
Perníkový kostelík z keramiky s LED osvětlením bude ideální dekorací pro vánoční období. Vypadá, jako by byl skutečně upečen z perníku mistrem cukrářem a ozdoben sladkou bílou polevou. Po rozsvícení světla uvnitř, se vám naskytne úžasný pohled na pronikající paprsky světla srze všechna okénka. Zahalte tak svůj sváteční prostor snadno a rychle do skutečně pohádkové atmosféry, díky této úžasné perníkové ozdobě.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 500.0000 kg |
| Rozměry | 12x22x10 cm |
| Šířka | 12.0000 cm |
| Výška | 22.0000 cm |
| Hloubka | 10.0000 cm |
| Druh | Domeček |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet baterií | 3.0000 |
| Typ baterie | LR44 |
| Funkce | LED osvětlení |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 24.0000 |
| Barva | Hnědá |
9x11x8 cm