| Označení: | ARK3736 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 267 Kč 297Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
19x3x19 cm
Dekorační keramické tácy, jejichž design věrně napodobuje perník se sladkou bílou polevou, budou ideálním základem pro vánoční aranžování. Mají hvězdicovitý tvar o osmi cípech, přičemž jejich dna jsou zdobená bílou sněhovou vločkou. Pozor! Tento výrobek je určen výhradně pro aranžovací a dekorativní účely a není vhodný pro styk s potravinami!
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 510.0000 kg |
| Hmotnost | 510.0000 kg |
| Rozměry | 19x3x19 cm |
| Šířka | 19.0000 cm |
| Výška | 3.0000 cm |
| Hloubka | 19.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Velikost | 15x15x2 malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 15x15x2 malá ŠxHxV cm |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 24.0000 |
| Barva | Hnědá |
9x11x8 cm