| Označení: | ARK3738 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 178 Kč 198Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
11x16x8 cm
Tento roztomilý sněhulák s LED osvětlením vypadá jako perníková dobrota zdobená sladkou bílou polevou. Jeho radostný výraz, motýlek u krku a detailní zimní krajinka s domečky na bříšku mu dodávají jedinečné kouzlo. Díky otvorům pro pronikání světla vytvoří po rozsvícení útulnou a pohádkovou atmosféru. Perfektní zimní dekorace, která rozzáří každý prostor.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 210.0000 kg |
| Hmotnost | 210.0000 kg |
| Rozměry | 11x16x8 cm |
| Šířka | 11.0000 cm |
| Výška | 16.0000 cm |
| Hloubka | 8.0000 cm |
| Druh | Sněhulák |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet baterií | 3.0000 |
| Typ baterie | LR44 |
| Funkce | LED osvětlení |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 36.0000 |
| Barva | Hnědá |
9x11x8 cm