| Označení: | ARK3734 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 124 Kč 138Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
8x10x8 cm
Aroma lampa, která vypadá jako vytvořená z perníku a ozdobena bílou sladkou polevou, bude perfektní dekorací pro období Vánoc. Je ozdobena veselým sněhulákem na hnědém pozadí. Umožňuje po zapálení svíčky provonět váš prostor, a navíc vytvořit dokonalý světelný efekt pronikajícími paprsky skrze všechny otvory.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 160.0000 kg |
| Hmotnost | 160.0000 kg |
| Rozměry | 8x10x8 cm |
| Šířka | 8.0000 cm |
| Výška | 10.0000 cm |
| Hloubka | 8.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 36.0000 |
| Barva | Hnědá |
9x11x8 cm