| Označení: | ARK3737 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 178 Kč 198Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
21x8x4 cm
Krásný keramický svícen v perníkovém designu s bílou polevou, bude perfektní ozdobou pro čas Vánoc. Obsahuje celkem 2 kalíšky na vložení kónických svíček. Zbytek svícnu zdobí dva domky a jeden stromeček.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 330.0000 kg |
| Hmotnost | 330.0000 kg |
| Rozměry | 21x8x4 cm |
| Šířka | 21.0000 cm |
| Výška | 8.0000 cm |
| Hloubka | 4.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 36.0000 |
| Barva | Hnědá |
9x11x8 cm